Krok 6 - Jak znaleźć odpowiednią osobę

Krok 6 - Jak znaleźć odpowiednią osobę

Szukanie dopasowanych do Ciebie osób na match.com nie może już być prostsze. Lata doświadczenia w randkach online sprawiły, że funkcje wyszukiwania na naszym portalu są tak opracowane, byś z łatwością mógł znaleźć osoby, których szukasz.
Pamiętaj o tym, co ważne

Zanim zaczniesz wyszukiwanie, zastanów się, co dla Ciebie jest ofertą wygrywającą, a co od razu odrzucisz, i w jakich kwestiach jesteś skłonny pójść na kompromis. Być może chcesz się umówić tylko z osobą, która ma podobne do Twoich aspiracje na przyszłość? Może w życiu nie pójdziesz na randkę z palaczem? Lecz czy byłbyś w stanie wytrzymać z kimś, kto słucha Status Quo, jeśli naprawdę byś tę osobę polubił?

Ważnym jest, by do randkowania online podejść z otwartym umysłem. Choć z przyzwyczajenia możesz woleć pewne typy osobowości lub konkretne cechy fizyczne, wejdź do świata randek online z chęcią umówienia się z kimś spoza Twojego klasycznego "typu", być może będziesz mile zaskoczony.
Wyszukiwanie zaawansowane

Choć dobrze jest rozważyć umawianie się z ludźmi o różnych cechach charakteru, warto określić niektóre wartości kluczowe, na przykład jeśli chcesz spotkać kogoś w podobnym wieku lub chcesz określić maksymalny wzrost tej osoby. Dzięki opcji wyszukiwania zaawansowanego możesz podać żądany wzrost, budowę ciała, wiek i rodzaj osobowości, by zawęzić wyszukiwanie do tych osób, które Twoim zdaniem najlepiej będą do Ciebie pasować.
Codzienna Szóstka

Z match.com łatwo jest znaleźć kogoś wyjątkowego. Funkcja Codzienna Szóstka pokaże Ci codziennie sześć nowych profili, które naszym zdaniem spełniają Twoje kryteria wyszukiwania. Odpowiadając regularnie na oferty Codziennej Szóstki pomożesz nam dowiedzieć się więcej na temat Twoich preferencji, byśmy mogli proponować Ci coraz lepsze oferty. Dzięki temu Twój profil będzie też aktywny oraz będzie pojawiał się na szczycie listy wyników wyszukiwań, co oznacza, że będzie bardziej widoczny dla potencjalnych osób przeglądających profile.

Oceń swoją Codzienną Szóstkę i - jeśli ktoś Ci się spodoba - damy tej osobie znać, że jesteś zainteresowany, byście mogli się skontaktować w wybranym przez siebie czasie.
Wyszukiwanie odwrócone

A teraz coś z zupełnie innej beczki... Jeśli chcesz dodać nieco pieprzu swojemu randkowaniu online i spotkać osoby, których byś nie znalazł poprzez normalne wyszukiwanie, wyszukiwanie odwrócone na match.com otworzy przed Tobą wachlarz całkowicie nowych możliwości randkowych. Może jednak dojdziesz do wniosku, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają!
Funkcja blokowania

Rozumiemy, że możesz chcieć umawiać się tylko z osobami z Twojej okolicy, dlatego masz możliwość zablokowania kontaktu ze strony osób z innych państw lub części Zjednoczonego Królestwa. Jeśli chcesz, możesz jeszcze bardziej zawęzić kryteria wyszukiwania, byśmy proponowali Ci potencjalnych partnerów mieszkających wyłącznie w okolicach wybranego przez Ciebie miejsca.

Otros artículos sobre ligar