Krok 5: Odkryj, kogo naprawdę szukasz

Krok 5: Odkryj, kogo naprawdę szukasz

Znalezienie właściwej osoby, z którą chcesz iść na randkę, może wydawać się proste: stworzyć listę cech i znaleźć kogoś, kto spełnia wszystkie kryteria.

Jednak z naszego wieloletniego doświadczenia w match.com wynika, że znalezienie miłości nie polega tak bardzo na zawężaniu poszukiwania, ile na otwarciu się na nowe doświadczenia. Oto nasze porady, które pomogą Ci zachować otwarty umysł i odkryć, kogo tak naprawdę szukasz.

Pokaż ludziom, KIM jesteś

Pierwszym krokiem, por dowiedzieć się, czego szukasz, jest napisanie na Twoim profilu szczerego i wyraźnego opisu siebie samego. Autentyczne odzwierciedlenie Twojego charakteru, stylu życia i zainteresowań sprawi, że tej właściwej osobie będzie Cię o wiele, wiele łatwiej odnaleźć.

Przekaż swoje prawdziwe "ja"

Jesteś cudownie wyjątkową i złożoną istotą ludzką, więc jak pokazać innym, kim naprawdę jesteś?

Upewnij się, aby Twój profil nie wyglądał tak, jak wszystkie inne dookoła. Zamiast korzystać z frazesów, jak "duże poczucie humoru", staraj się przekazać więcej z siebie, opisując coś, co wywołuje Twój śmiech lub przytaczając zabawną anegdotę, która powie o Tobie znacznie więcej.

Pokaż swoją osobowość

Wszyscy wiemy, że w pierwszej kolejności ludzie patrzą na zdjęcia, lecz mądrze jest postarać się o więcej, niż tylko dobry wygląd. Zdjęcia a także bardzo ważna część część pokazania swojej osobowości. Krok 4 opisywał, jak wybrać idealne zdjęcie profilowe, nie zapomnij jednak o dodatkowych zdjęciach, obrazujących Twój styl życia, zainteresowania i upodobania, gdyż dają one szansę innym użytkownikom na poznanie Twojego prawdziwego "ja".

Nie zamykaj się na inne opcje

Sądzisz, że rozgryzłeś swój "typ"? Pomyśl raz jeszcze. Pamiętaj - tworzysz swój profil po to, aby pójść na wspaniałe randki i osobiście poznać nowe osoby.

Być może masz w głowie obraz idealnego partnera, lecz jeśli przemyślałeś go na wskroś, od koloru oczu, dokładnego wzrostu po znak zodiaku, być może nadszedł czas, aby nieco powiększyć obszar poszukiwań.

Choć dobrze jest podać na swój temat konkrety, lepiej jednak nie być tak stanowczym, jeśli chodzi o swoje pragnienia. Nie wchodź zbytnio w szczegóły, gdyż ryzykujesz nie tylko odrzucenie ogromnej ilości osób, lecz także możesz przeoczyć kogoś, kto byłby dla Ciebie idealny.

Punkty niepodlegające negocjacji ogranicz do minimum

Nie zapominaj, że niektóre osoby czytające Twoje ogłoszenie mogą być urocze, lecz nieśmiałe, więc nie odstraszaj ich długą listą niezbędnych cech!

Jeśli masz punkty, które nie podlegają negocjacji, jak na przykład odległość od Twojego miejsca zamieszkania, w porządku, lecz ogranicz je do kryteriów wyszukiwania i nie bój się wyjść poza znany teren.

Ciesz się tym doświadczeniem

Jeśli lubisz poznawać ludzi przez Internet, na pewno będzie a widać. Spójrz na cały ten proces szukania jak na zabawne i budujące doświadczenie, a wtedy na pewno łatwiej przyciągniesz tę optymistyczną, podnoszącą na duchu osobę, która wniesie nieco słońca do Twojego świata.

Czytaj więcej artykułów z kategorii: Polskie Randki

Krok 1 - Dlaczego warto spróbować randkowania online?

Krok 2 - Dlaczego warto wybrać match.com?

Krok 3 - Jak stworzyć dobry profil

Krok 4 - Jak wybrać idealne zdjęcie profilowe

Otros artículos sobre ligar